Pop up Barbarossa

Nowy produkt

Główna nuta zapachowa: Krewetka-śliwka

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

25,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zapachkrewetka-śliwka
Kolorniebieski
Pojemność150 ml

Więcej informacji

Barbarossa turecki pirat-kaper i admirał (kapudan pasza) wojsk Imperium osmańskiego, najsłynniejszy pirat jaki kiedykolwiek grasował na Morzu Śródziemnym. Uchodzący w oczach Turków za bohaterskiego wojownika, zaś w oczach swych wrogów za okrutnego korsarza, Barbarossa – ekstrawagancki, lecz wybitny i zwycięski admirał imperium osmańskiego, zręczny polityk, a także założyciel własnej dynastii królewskiej.

Innowacyjne połączenie delikatnej krewetki ze śliwką dało unikalny efekt słodkiej przynęty z nutą naturalnego pokarmu. Ciemny kolor doskonale maskuje się na mulistym i zarośniętym dnie pozwalając powoli uwalniać się aromatowi zawartemu w przynęcie i wabiąc ryby w strefę naszego łowiska.

Kuchnia śródziemnomorska w tym turecka należy do najzdrowszych na świecie. Obfituje min w owoce morza takie jak np. KREWETKA, a właśnie ona i ŚLIWKA tworzą wyjątkową kompozycję zapachową przynęty Barbarossa.

Główna nuta zapachowa: Krewetka-śliwka

Kulki pływające o bardzo dużej wyporności. Tworzone z myślą o łowieniu w toni metodą Zig-rig. Pojedyncza kulka z łatwością unosi zestaw na wysokość kilkunastu metrów, pozostając niezatapialną na bardzo, bardzo długo. Zastosowane dodatki zapachowe, oraz wzmacniacze smaku, oleje, betaina, aminokwasy i stymulatory apetytu są skomponowane w takich proporcjach aby bardzo szybko zwabić rybę. Całość produktu nastawiona jest na maksymalny efekt końcowy.

Opakowanie 150 ml zawiera kulki w różnych rozmiarach i kształtach, oraz dodatkowo buteleczkę wraz ze skondensowanym aromatem danej nuty zapachowej

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pop up Barbarossa

Pop up Barbarossa

Główna nuta zapachowa: Krewetka-śliwka

Produkty powiązane