Dip Cesar 100 ml - Squid/Porzeczka

Nowy produkt

Nuta główna zapachowa: squid - porzeczka

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

19,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zapachsquid - porzeczka
Kolorczerwony
Pojemność100 ml

Więcej informacji

Gajusz Juliusz Cezar, był głównym sprawcą upadku rzymskiej Republiki. Mimo tego, historia do dziś widzi w nim wielkiego wodza i polityka. Sławę przyniosły mu przede wszystkim: podbój Galii i świetne, pod względem literackim opisy prowadzonych kampanii wojennych oraz reforma kalendarza. Wszyscy późniejsi władcy Rzymu przybierali oficjalny tytuł Cezarów, zapewne w nadziei, uzyskania sławy równej jemu.

Połączenie dwóch tak kontrastowych zapachów jak kałamarnica i porzeczka dało mieszankę wybuchową w sytuacjach, kiedy ryby żerują bardzo chimerycznie. Baza miksu w postaci mączki squidowej, oraz maczek zwierzęcych z dodatkami minerałów, witamin i mikroelementów ułatwiających trawienie  z połączeniem tłustych mączek roślinnych powoduje, iż karpie bardzo chętnie pobierają tę zanętę i to zapachowe połączenie. Dodany specjalnie dobrany intensywny zapach porzeczki wraz z naturalnym squidowym miksem wabi karpie w rejon naszego łowiska. Kulka polecana na każdą wodę i porę roku.

Kuchnia bogatych Rzymian z czasów Cezara, obfitowała w mięsa i owoce morza, a wśród nich wyśmienita KAŁAMARNICA. Choć nieznana im była PORZECZKA, owoc rdzennie środkowoeuropejski, to właśnie połączenie tych dwóch światów i smaków: rybnego oraz owocowego, stanowi o unikatowości naszych przynęt Cezar.

Nuta główna zapachowa: squid - porzeczka

Gęsta, aromatyczna, wieloskładnikowa mieszanka służąca do zalewania przynęt haczykowych. Zawarte oleiste składniki doskonale są wchłaniane w przynętę utwardzając  i wzbogacając aromatycznie jej powierzchnie.  Po zanurzeniu w wodzie stopniowo uwalniane są wszystkie aromaty ułatwiające zlokalizowanie dopalonej przynęty żerującym rybom.

Opakowanie 100 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dip Cesar 100 ml - Squid/Porzeczka

Dip Cesar 100 ml - Squid/Porzeczka

Nuta główna zapachowa: squid - porzeczka

Produkty powiązane