Kulki zanętowe Caryca - Róża

Nowy produkt

Nuta zapachowa: róża

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

39,00 zł brutto

  • 20 mm
  • 14 mm

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zapachróża
Waga1 kg
Kolorczerwony

Więcej informacji

Caryca Katarzyna II Wielka podziwiana przez zachodnich filozofów za mądrość, umiłowanie wiedzy i sprzyjanie oświeceniu, nazywana przez nich „Semiramidą Północy”, w rzeczywistości rządziła niezwykle twardą ręką. Zezwoliła szlachcie na handel chłopami i zsyłanie buntowników na Syberię, krwawo stłumiła bunty kozackie i chłopskie. Uczestniczyła w rozbiorach Polski.

Seria Caryca bazuje na lekkim miksie o idealnie dobranych proporcjach składników zwierzęcych i roślinnych. Duża ilość naturalnych produktów z fabryki Haith’s z dodatkiem oryginalnego RobinRed® podkręca subtelny języczek smaczku tej kulki. Skuteczność produktu opiera się na prostocie receptury zawierającej najlepsze, wyselekcjonowane wysokogatunkowe składniki główne jak zbalansowane mączki zwierzęce i roślinne, dodatki jak zioła, minerały, ziarna, witaminy, czy też tłuszcze z rodziny Omega. Zapach róży idealnie wkomponował się w ten miks, powodując iż karpiom bardzo ciężko oprzeć się tej przynęcie. Nie od dziś wiadomo, że na róże, biorą duże.

Rosyjska kuchnia to nie tylko bliny z kawiorem i śmietaną, ale także RÓŻA, z której pachnących płatków przygotowuje się konfiturę spożywaną jako dodatek do herbaty z samowara. Przynęta Caryca charakteryzuje właśnie ów niepowtarzalny, różany aromat.

Nuta główna zapachowa: róża

Kulki zanętowe oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i dodatkach, jak jajka, całe i mielone ziarna, proteiny, oraz mączki zwierzęce i  roślinne. Zastosowane dodatki smakowo-zapachowe, jak np. oleje, witaminy, aminokwasy i stymulatory apetytu są skomponowane w takich proporcjach aby bardzo szybko wejść w reakcje z wodą i rozpocząć prace wyzwalając główne składniki odżywcze wabiące ryby.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kulki zanętowe Caryca - Róża

Kulki zanętowe Caryca - Róża

Nuta zapachowa: róża

Produkty powiązane