Kulki zanętowe Sobieski - Morwa

Nowy produkt

Nuta główna zapachowa: morwa

Więcej szczegółów

33 Przedmioty

39,00 zł brutto

  • 20 mm
  • 14 mm

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zapachmorwa
Waga1 kg
Średnica20 mm, 14 mm
Kolorbiały, czerwony

Więcej informacji

JAN III SOBIESKI król Polski, który stał się postrachem Turków, rozgramiając ich wojska pod Wiedniem, gdzie dowodził zjednoczoną polsko-niemiecko-austriacką armią. Ponoć przed Odsieczą Wiedeńską Kara Mustafa posłał Sobieskiemu mak z wiadomością, że tak jak trudno policzyć mak, tak trudno będzie zwyciężyć tureckie wojska. Na to król miał mu posłać pieprz z wiadomością, że o ile nietrudno go policzyć, o tyle trudno go zgryźć, a co dopiero zjeść, i że tak trudno będzie zwyciężyć wojska Sobieskiego.

Seria stworzona z myślą o łowieniu w wodach przełowionych, o dużej presji wędkarskiej. Lekkostrawny, wyśmienicie zbalansowany kalorycznie miks z dodatkami stymulatorów apetytu w postaci ziół i przypraw. Kulki w dwóch kolorach: białym i czerwonym dają większe możliwości wyboru kolorystycznego przynęty i skuszenia karpia do żerowania. Słodki i intensywny zapach morwy z legendarnej stajni Roda Hutchinsona kusi nawet najbardziej wybredne karpie i amury. Jedyna na rynku tak dobrze skomponowana kulka o tym zapachu. Sprawdza się na każdej wodzie!

Dzisiejsza kuchnia polska bardzo różni się od tej z przeszłości. Wiele produktów używanych w niej przez wieki niesłusznie odeszło w zapomnienie. Wśród nich MORWA owoc bogaty w witaminę C i flawonoidy, z którego kompot znany był na długo przed truskawkowym, a który swoim aromatem niepowtarzalnie wzbogaca naszą kulkę Sobieski.

Nuta główna zapachowa: morwa

Kulki zanętowe oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i dodatkach, jak jajka, całe i mielone ziarna, proteiny, oraz mączki zwierzęce i  roślinne. Zastosowane dodatki smakowo-zapachowe, jak np. oleje, witaminy, aminokwasy i stymulatory apetytu są skomponowane w takich proporcjach aby bardzo szybko wejść w reakcje z wodą i rozpocząć prace wyzwalając główne składniki odżywcze wabiące ryby.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kulki zanętowe Sobieski - Morwa

Kulki zanętowe Sobieski - Morwa

Nuta główna zapachowa: morwa