Koszulka Rashguard INVADER - Napoleon

Nowy produkt

Koszulka Rashguard INVADER - Napoleon

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cesarz Napoleon Bonaparte był wybitnym strategiem, geniuszem militarnym, człowiekiem o ponadprzeciętnej inteligencji i egocentrycznym charakterze. Swoją wizją i czynami obudził w Polakach marzenia o niepodległości, co znalazło odzwierciedlenie w słowach Mazurka Dąbrowskiego, będącego dzisiaj Hymnem Polski.

Nadruk wykonany metodą sublimacji, co oznacza w praktyce, że jest niespieralny, nieścieralny i nie ulegaja płowieniu pod wpływem promieni słonecznych. Wykonany z materiału 88% polyester 12% lycra wraz z jonami srebra, co sprawia, że koszulka: schnie ultra szybko, odprowadza wilgoć z dala od skóry, nie uczula, ma właściwości perspirujące. Jej właściwości termoaktywne powodują, że w czasie aktywności fizycznej materiał nie przykleja się do skóry równocześnie pomagając uniknąć zbyt dużym utratom ciepła. Elastyczność tkaniny powoduję, że wraca ona po rozciągnięciu do pierwotnego kształtu. Materiał nie kulkuje się i jest odporny na przetarcia. Dzięki zastosowanym płaskim szwom, skóra nie ulega podrażnieniom i obtarciom w trakcie użytkowania.

Wszystkie te cechy sprawiają, że nasz rashguard jest koszulką uniwersalną dla tych wszystkich, którzy szukają wygody, komfortu i trwałości, a przy tym lubią wyglądać niebanalnie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Koszulka Rashguard INVADER - Napoleon

Koszulka Rashguard INVADER - Napoleon

Koszulka Rashguard INVADER - Napoleon